Kāzu foto galerija 2

Jaukas bildes jaukām atmiņām!
Rūpīgi iemūžināti visi kāzu dienas īpašie mirkļi un netiek izlaista neviena detaļa, kā līgavas pušķis, plīvurs, torte, kāzu ziedu noformējums un citas dekorācijas un aksesuāri.

Kāzu foto pakalpojumā ietilpst fotografēšana no reģistrācijas vai līgavas ģērbšanas vai izpirkšanas brīža līdz mičošanai ieskaitot tortes griešanu un pasniegšanu (jo fotogrāfam figūra atļauj un arī ļoti garšo saldumi). Tātad kāzu fotoreportāža plus jaunā pāra individuāla radošā foto sesija, jeb citiem vārdiem, tiks iemūžināti visi Jūsu vissvarīgākās dienas skaistie un nejaušie mirkļi. Tiek fotografēta arī kāzu viesu ierašanās, viesi pirms un pēc laulāšanās ceremonijas, gan arī visas dienas garumā. Pēc kāzu ceremonijas kop bildes foto pie baznīcas vai dzimtsarakstu nodaļas, viesu foto kopā, pa vienam, bildes ar vecākiem, radiem, romantiskas fotogrāfijas pa pārīšiem un kā nu kurš vēlas pēc sirds patikas, vai atkarībā no kāzu dienas rāmjiem. Bilžu daudzums ir atkarīgs no kāzu ilguma, viesu skaita, laika apstākļiem, kāzu norises un citām aktivitātēm, kā arī pēc pieprasījuma.
"Oficiālajam" kāzu fotogrāfam netraucē, ja viesu starpā ir aktīvi bildētāji, kuri ar mobilo tālruni iespraucas visur kur vajag un nevajag, iejūtīgs fotogrāfs ļauj visiem izbaudīt notikumu un nemēģina iedibināt savu kārtību un dominēt citu vidū.

Standarta kāzu foto pakalpojumā tiek nodrošinātas profesionāli apstrādātas visas bildes. Pat minimālajā cenā iekļauta tāda bilžu pēcapstrāde, kā šķirošana, baltā balanss, ekspozīcija, apgriešana, u.c. korekcijas. Īsāk sakot, 3-5 dienu laikā saņemsiet apstrādātas - gatavas kāzu bildes rādīšanai datorā, publicēšanai internetā www.draugiem.lv, www.facebook.com vai citos sociālajos tīklos, kā arī drukāšanai jūsu pilsētas foto salonā vai interneta foto servisos kā www.fotki.lv u.c. pēc izvēles. Pieprasiet arī slaidšovu!

Kāzu fotogrāfa Māra pakalpojumi nodrošina arī prasīgāko klientu vēlmes un ir pieejamas visas kāzu foto pakalpojumu ekstras, kā piem., foto grāmata (kafijas galda albūms), privāta interneta galerija, pirms kāzu foto sesija, otrs fotogrāfs, izbraukuma fotostūrītis ar fotogrāfiju drukāšanu uz vietas ļaujot viesiem iegūstot taustāmas bildes u.c. iespējas, ko sniedz 21. gadsimts.

<<   1   2   3   4   >>

Reportāža no vienām kāzām >>