Kāzu foto galerija 3

Jaukas bildes no jaukām kāzām!
Rūpīgi iemūžināti visi kāzu dienas īpašie mirkļi un netiek izlaista neviena detaļa kā līgavas pušķis, plīvurs, torte, kāzu ziedu noformējums un citas dekorācijas un aksesuāri.

Fotogrāfs Māris kāzu fotogrāfijās apvienos visu labāko: klasisko, kreatīvo un reportāžas foto.

Tas iespējams tādēļ, ka katras kāzas ir unikālas, neatkārtojamas un fotogrāfs labprāt pielāgojas jaunā pāra vēlmēm: fotogrāfijas var veidot gan tradicionālā gan netradicionālā stilā.

Tradicionālā, klasiskā stilā veidots kāzu foto būs modē arī pēc 100 gadiem, jo patiesas emocijas, kā mīlestība, maigums, iemīlējušies skatieni, maigi skūpsti, pieskārieni, laulības gredzeni, burvīga līgava, tās tērps un kāzu buķete, romantiskas ainas, svinīga reģistrācija - tās visas ir vērtības, kas būs aktuālas vienmēr (kamēr mūs nenomainīs kiborgi:).

Ja jaunais pāris ir atbrīvots, patīk fotografēties un nemulsina netipiskas pozas vai smieklīga mīmika, tad var ķerties klāt eksperimentiem: jaunie kļūst par aktieriem un fotogrāfs par režisoru. Radošām izpausmēm šādās reizēs nav robežu.

Pilnas kāzu dienas garumā iespējams apvienot visus stilus: klasisko, netradicionālo un kāzu reportāžu: varam veidot romantiskas smukum bildes, citos brīžos var atslābināties, pablēņoties un padauzīties - tas viss tikai dažādos kāzu bilžu galeriju vai foto grāmatu. Tāpat kāzu fotogrāfijās neizbēgami būs reportāža: dažādi momentuzņēmumi, viesu un apkārtējās vides foto - iemūžināts tiks viss, kas plānots un pat neplānots.

<<   1   2   3   4   >>

Reportāža no vienām kāzām >>