Kāzu foto galerija 4

Jaukas bildes ar jaukiem cilvēkiem!

Piedāvājumā ir sekojoši kāzu fotogrāfa pakalpojumi:

- Pirms kāzu foto sesijas
- Laulību ceremonijas foto
- Pilnas dienas kāzu foto
- Mākslas foto sesija
- Visas fotogrāfijas noformētā diskā. Standarta pakalpojumā ietilpst pēcapstrāde: šķirošana, ekspozīcija, baltā balanss, apgriešana, u.c. korekcijas, kā rezultātā saņemsiet kvalitatīvas un tehniski nevainojamas fotogrāfijas - tas viss 3 dienu laikā.
- papildus foto pakalpojumi: īsta foto grāmata, privāta interneta galerija, izbraukuma fotostūrītis ar fotogrāfiju drukāšanu uz vietas u.c. iespējas, ko vien var sniegt 21. gadsimts.

Atsevišķi var vienoties par visu, kā piemēram, pat riskējot ar savu fotogrāfa reputāciju, atstāt visas bildes, ne tikai labākās un smukākās, bet ari tās, ko profesionāli fotogrāfi uzskata par brāķiem un ko nevienam nerāda pat ja miljonu piesolīs: citu, neatkarīgu spēku ietekmē (piem., burzmā nejauši nospiedusies fotoaparāta poga) radušies neveikli momenti ar nejauši noķertu nejauku mīmiku vai pozām, kas citiem var arī nepatikt. Pēc īpaša pieprasījuma, uz pasūtītāja atbildību un ja tiks apsolīts nevainot fotogrāfu, šie kadri netiks izdzēsti, tad taps izdzēstas tikai pilnīgi nederīgas kāzu bildes, kā piemēram: kur visiem acis ciet, galīgas miglas vai pilnīgi melnas bildes un tml.

Fotogrāfs Māris vadās ne tikai no savas 14 gadu laikā uzkrātās pieredzes un labi iemītas drošas taciņas, bet ir uzņēmis kursu nesamierināties ar jau sasniegto un arvien meklē jaunus radošos un tehniskos risinājumus, joprojām nebaidās eksperimentēt un katrai kāzu foto sesijai meklē savu individuālo un neatkārtojamo dvēseli, ne tikai šikas un ārēji iespaidīgas un pēc pēdējām modes tendencēm iestudētas bildes (kas pēc 10 gadiem jau vairs nebūs aktuālas un būs kauns citiem rādīt, jo visi sekos jaunai modei), bet galvenais mērķis ir patiesas emocijas un skaistums, vērtības kas tik drīz nemainīsies.

Fotogrāfa Māra Zalāna klients ir prasīgs klients, kurš vēlas skaistus mīlestības iedvesmots darbus, kas priecēs citu acis, rotās foto albūmus vai interjeru vai pat starptautiskas izstādes.

Un pats galvenais, kāzu fotografs kāzām jāpiesaka laicīgi.

Kāzu foto galerija 5
Kāzu foto galerija 6 Kāzu foto galerija 7

<<   1   2   3   4   >>

Reportāža no vienām kāzām >>