Jaunlaulāto kāzu foto sesijas jeb jaunā pāra smukumbildes brīvā dabā, pozētās bildes, kāzu salonportreti un studijas bildes - to visu izdarīs profesionāls kāzu fotogrāfs, cenas ir pieejamas

Kāzu fotosesija ir ieplānots laiks kāzu dienā, kad top jaunā pāra smukumbildes. Iemūžināts tiek viss: gan pozētās romantiskas smukumbildes, gan arī reportāžas kadri un visi interesantie momenti, saulrietbilžu sesija pie jūras.
Labāk neuzticiet kāzu foto draugiem vai paziņām, jo profesionāls kāzu fotogrāfs prasmīgi izcels visu ko vēlaties redzēt savās kāzu bildēs, ieteiks, kur likt rokas un kā turēt līgavas pušķi, ievēros krokas, ieraudzīs un piekoriģēs katru sīkumu. Daudzus varbūt atbaida kāzu fotogrāfa izmaksas, bet kāzu fotografēšana prasa laiku un lielu enerģiju un meistarību. Brīvā dabā jaunā pāra smukumbilžu fotografēšanai jāatvēl vismaz pāris stundas. Izbaudiet savas kāzas, ļaujiet lai par Jūsu kāzu foto rūpējas profesionāls fotogrāfs
Kāzu fotogrāfs darīs visu iespējamo, lai Jums paliktu skaistas bildes, fotogrāfijās iemūžināti mirkļi, daudz smukumbildes.
cik maksā kāzu fotogrāfs? Cenā ietilpst pucēšanās bildes, ceremonijas bildes, smukumbildes parkā, pļavā, pie jūras, pils utt., ballēšanās bildes, arī amizantie un jautrie kadri. Kāzas plānojiet laicīgi, neatlieciet kāzu fotogrāfa izvēli, ja vēlaties gaišas un enerģētiski spēcīgas kāzu bildes. Ja kādreiz fotografēja salonā, tagad smukas pozētas bildes veido brīvā dabā, tādēļ bildē jāieliek emocijas.
Fotosesija kāzu dienā. Foto pastaigas vieta ir svarīga, kāzu fotogrāfiju unikalitāte un fotosesiju bilžu daudzums ir atkarīgs no tā cik daudz laika un enerģijas atvēlēsiet. Lai kāzu fotogrāfs varētu safotografēt smukumbildes, jāatvēl vismaz stunda. Jāieplāno fotosesija ar vecākiem, draugiem - speciāli pozētas bildes ar mīļākajiem cilvēkiem. Vedēju programmā ne vienmēr rakstīts "Fotosesija".
Kāzu fotogrāfam dažreiz ir jākaro ar vedējiem un vakara vadītājiem, lai atrastu laiku jaunā pāra smukumbildēm, bet bildes ir domātas jaunam pārim, nevis fotogrāfam. Ideāls: jaunais pāris krāšņa saulrieta fonā, bet ja nav saulriets pie jūras, profesionals kāzu fotogrāfs var iegūt smukumbildes citā veidā.